Održana 2. sjednica jedinice za koordinaciju projekta

U Brčkom je 1. jula 2008 godine održana 2 sjednica Jedinice za koordinaciju projekta ( Jedinica):
“ Strateško jačanje postojećih i osnivanje novih razvojno – poduzetničkih centara u sjeveroistočnoj Bosni i Hercegovini ”. Sjednici su prisustvovali predstavnici: Općine Tuzla-partner na Projektu, Safet Husanović, Brčko distrikta BiH, Amra Abažić, predsjedavajuća Jedinice, Općina Čelić, Arif Salkić, član, Općina Orašje, Pero Baotić, te predstavnici NBR-a, Tim za implementaciju Nada Dugić i Enver Sarvan.

Na sjednici su razmotrene informacija o: provedenom monitoringu implementacije Projekta od strane EC monitora, nalazima monitoringa o implementaciji Projekta od strane NERDE, dostignutom stepenu implementacije Projekta / prije sredine implementacije Projekta. Nakon diskusija sa zadovoljstvom su prihvaćene dobre ocjene monitora vezane za očekivane rezultate i uticaje Projekta u lokalnim sredinama i Regiji.